Dobroczynność, Z życia architekta wnętrz
Dodaj komentarz

Możesz coś dostać i coś dać.

Przez wrzesień i październik doradzamy przeznaczając  100% dochodu z tego na dwie akcje po 50% : 1)  na  Zbiórkę na płytę Ks. Bartka Kota – Matko Najpiękniejszego. 2) na pomoc w rehabilitacji dwóch bliźniaków Grzesia i Wojtusia.

Nie mamy już miejsc ani rezerw czasowych na doradztwo projektowe „u inwestora”, bo zanim wpis powstał, to już trochę podziałaliśmy i my sami i nasi przyjaciele z Towarzystwa Biznesowego Wrocławskiego, ale możemy jeszcze pokusić się o analizy na podstawie zdjęć. Zachęcamy Was do przesyłania propozycji. Na każdą odpowiemy. Regularnie takie doradztwo kosztuje 250 zł za przygotowanie propozycji rozwiązania problemu na odległość.  Tym razem będziemy Was jednak prosić o wpłatę na powyższe akcje 50% na jedną i 50 % na drugą, wiec jeśli czujecie, ze chcecie coś dostać i coś dać, to ta propozycja jest dla Was.

Jak to może wyglądać? A no np.  jak mapa myśli. Tutaj zastanawialiśmy się jak urządzić kawiarnie, rozważaliśmy rożne pomysły i wybieraliśmy meble w ramach 1 spotkania. Wybaczcie, że częściowo zasłoniłam widoczność, ale są tam cenne informacje dla właścicielek :) Nie rozwiązaliśmy wszystkich kwestii i nie podobieraliśmy wszystkich detali, to by zawierał pełny projekt, ale dziewczyny po tym spotkaniu już wiedziały co maja robić i gdzie czego szukać. Uzgodniliśmy całą masę konkretów.

Może potrzebujesz generalnych pomysłów na urządzenie mieszkania? Nie dostaniesz od nas dokumentacji z wymiarami, ani listy zakupowej, ale będziesz wiedział jak utrzymać jakąś spójność we wnętrzu i jak ten temat ugryźć. Pozostawimy Cię i tak z dużą ilością pracy, mierzenia i przymierzania, ale po konsultacji, będziesz wiedział dokąd zmierzasz:)

mapa mysli

 

Albo możemy Ci przesłać parę propozycji na dodatki. Tutaj inwestorzy mieli wybrany narożnik i stolik, dodatkowo chcieli zostawić meble w pokoju. Dostali od nas 3 różne propozycje dodatków w nieco innym klimacie i stylu. Wcześniej już uzgodniliśmy, że wstawimy tam pomarańczowy fotel.

salon1

 

salon2

salon3

A może macie problem z pokojem dziecięcym? My pomożemy Wam, a Wy bliźniakom :)  Tutaj propozycje są głównie z IKEI, bo we wnętrzu zostaną wysokie regały na książki i zabawki.

1

2 (1)

Możesz coś dostać i coś dać. Czekamy na zgłoszenia  do końca października :)

Do zobaczenia (Iki Pasimatymo)

Joanna              www.alminas.pl

 

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s