Uncategorized
Komentarzy 7

Madam Stoltz i jej sztuka prostoty.

Madam Stoltz znowu mnie ujmuje swoją sztuką prostoty i pomaga…

Dopadł mnie wczoraj pewien dół związany ze zmianami w prawie i nowym zasiłkiem macierzyńskim dla kobiet prowadzących działalność gospodarczą…. Polityka prorodzinna to fikcja literacka…

Tymczasem wczoraj zobaczyłam przemiły wpis u Pauliny „z widokiem na” i zdecydowanie poprawiło mi to nastrój :) Paulina z wiarą i wdzięcznością pisze o ludziach na swoich drogach, rozumiem ją bez słów :)

A na stronach Madam Stoltz  piękne aranżacje nowych kolekcji i chce się żyć!!!  A  Państwo ze swoim głodowym zasiłkiem, niech się buja!!! Damy sobie radę!!!

To kolekcja jesienna, ale niezwykle mnie ujęła prostota i piękno tych aranżacji, oraz taka bezpretensjonalność. Odpoczywajcie od zgiełku problemów i zmartwień. Każdy z nas nosi swój własny worek problemów, ale wiara i nastawienie czyni go często bardzo lekkim, choć w rzeczywistości nogi się pod nami czasami uginają :) I to są najwspanialsze PARADOKSY życia!

 

 Pozdrawiam serdecznie i niech każdemu prostota i piękno dodają skrzydeł i sił w pokonywaniu życiowych wybojów :)

podpis reczny

7 Comments

 1. Nawet nie wiesz jak się cieszę, że i ja mogłam w jakiś sposób poprawić Ci nastrój, bo przecież Ty to zrobiłaś już kilka razy!

  Tak bliski mi jest ten Twój dzisiejszy wpis… nawet nie wiesz jak bardzo!

  Gratuluję Maluszka, który pojawi się lada moment na świecie! Cieszę się razem z Wami! bo dzieci to najpiękniejszy i najcenniejszy skarb jaki dostać możemy… mi niestety nie jest dane cieszyć się tym szczęściem po raz drugi, ale każda wiadomość o ciąży, która zdarza się gdzieś blisko daje nadzieję, że może i nam się kiedyś uda :)

  Pozdrawiam Was bardzo ciepło!

  Polubione przez 1 osoba

 2. Anonim says

  o proszę same fajne dziewczynki spotykam tu :))) dobra energia przebija z ekranu i wywołuje uśmiech na mojej twarzy (aż mi nieraz mąż mówi, że do niego się tak często nie uśmiecham jak do tego ekranu właśnie )))) ….tak się nieraz też zastanawiam ,że co jak co ale w naszym kraju to bez kreatywności ani rusz ….no a kto jest bardziej kreatywny niż blogerki ????? głowa do góry ..DAMY RADĘ :)))))))) i czyli że mały ,wielki człowiek nadchodzi ???? super !!!! ściskam Was dziewczyny !!!!

  Polubione przez 1 osoba

 3. Pingback: Madam Stoltz - duńska prostota - Alminas.pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s